REFERENCE

„"Příjemné, vstřícné jednání. Předání klíčů bez problémů, čisté pokoje, dostatek místa, kuchyň pěkně zařízená vším potřebným. Vybrali pro rodinné setkání pro oslavu narozenin, každá rodina měla v patře svoji ložnici, celkem k dispozici 4 a prostorný obývák. Pěkná možnost výletů, hornický skansen kousek za vsí, pevnost Stachelberg, příroda.".“

Zdena

Praha

"Místo pobytu je v klidné vesničce, ale přesto jsou dostupné jak restaurace, atrakce pro děti i turistické a cyklistické trasy. Určitě si každý přijde na své. Chaloupka je moc příjemná v noci je tady klid. Pokud už máte dost chození, ježdění a výtetů klidně zůstaňte na chaloupce u telky a u bazénu. Večer u venkovního krbu nádhera. I pejskovi se moc líbilo. Děkujeme majitelům za krásné ubytování."

Martina

Opava

"Co se Vám líbilo? Super to bylo !!! velká spokojenost !!! Majitel vstřícný, spolehlivý a ochotný . Chatka luxusní , čistota . švagrová se vrací v srpnu s 2 dětma a s maminkou a s otcem. A já se taky vrátím a to hodně brzo . Děkuji za kvalitu a spokojenost"

Lukáš

Praha